Вивчаємо українську мову: фонетико-граматичний курс для іноземних студентів (І частина)Кількість сторінок: 

210с.

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

ISBN: 

978-966-920-229-1

УДК: 

808.3(075.8)=00

Бібліографічна картка: 

Василенко Н. В. Вивчаємо українську мову: фонетико-граматичний курс для іноземних студентів (І частина) [електронний ресурс] / Н. В. Василенко, Л. А. Мельникова, О. А. Деньга. – Черкаси: 2017. – 210 с. - ISBN 978-966-920-229-1

Анотація: 

Підручник «Вивчаємо українську мову: лексико-граматичний курс для іноземних студентів (І частина)» створений для іноземних студентів підготовчих факультетів. Перша частина (елементарний курс) складається з 17 уроків. Кожен урок має однотипну структуру введення матеріалу: від букв і фонем до складів, речень, граматичних моделей та мікротекстів. Уроки складаються з трьох частин: фонетики, граматики та текстів і базуються на лексико-граматичних вправах, містять ілюстративний супровід, таблиці, схеми, мовленнєві моделі, діалоги, тексти. Підручник складений на основі «Програми з української мови для іноземних студентів підготовчих факультетів» і відповідає вимогам рівня мовленнєвої підготовки А1 (елементарний)

Ступінь підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2237

Локальне джерело: 

https://drive.google.com/open?id=1oDVbUuv9KS7Y4Qkk6QbZ2arP6f4WrA8S
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.