Охорона, регенерація та використання архітектурного потенціалу в контексті розвитку історичного регіону на прикладі Черкаської областіАвтор: 

Кількість сторінок: 

288с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

ISBN: 

978-966-402-074-6

УДК: 

72(477.46)

Бібліографічна картка: 

Гарнік, Т. М. Охорона, регенерація та використання архітектурного потенціалу в контексті розвитку історичного регіону (на прикладі Черкаської області) [Електронний ресурс]: [монографія] / Т. М. Гарнік. – Черкаси: ЧДТУ, 2010. – ISBN 978-966-402-074-6.

Анотація: 

Монографія присвячена дослідженню питань історії та практики утворення історико-культурних зон на прикладі Черкаської області. Піднято актуальні проблеми охорони архітектурної спадщини та історико-культурного середовища, які пропонується вирішити сучасними методами, з позицій науки, просвіти та туризму. Авторська методика комплексного підходу до охорони, регенерації та використання архітектурного потенціалу уможливлює його адаптацію у відповідний соціокультурний та економічний простір. Для архітекторів, мистецтвознавців, дизайнерів, аспірантів та студентів вищих учбових закладів освіти, а також для широкого загалу.

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.newlibrary.org.ua/e-books/232

ББК: 

85.11
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.