Методичні рекомендації до практичних робіт з дисципліни «Міжнародна торгівля» для підготовки магістрів галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», спеціальності 051 «Економіка», спеціалізації «Міжнародна економіка»Кількість сторінок: 

26с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

339.5(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до практичних робіт з дисципліни «Міжнародна торгівля» для підготовки магістрів галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», спеціальності 051 «Економіка», спеціалізації «Міжнародна економіка» [Електронний ресурс] / уклад. : Л. О. Петкова, Д. Ю. Марущак ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2017. – 26 с.

Анотація: 

У виданні розкрито зміст дисципліни, містяться питання іспиту,  орієнтована тематика  завдань до практичних робіт та самостійної роботи з дисципліни «Міжнародна торгівля». Подані теоретичні питання за темами для практичних робіт, вимоги щодо їх виконання, а також перелік необхідної літератури

Спеціальність: 

Напрям підготовки: 

Дисципліна: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2370
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.