Навчально-методичний посібник з дисципліни «Стратегічний менеджмент» для здобувачів освітнього ступеня бакалавра галузі знань 07 «Управління та адміністрування» зі спеціальності 073 «Менеджмент» усіх форм навчанняАвтор: 

Кількість сторінок: 

160с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

658.016(075.8)

Бібліографічна картка: 

Навчально-методичний посібник з дисципліни «Стратегічний менеджмент» для здобувачів освітнього ступеня бакалавра галузі знань 07 «Управління та адміністрування» зі спеціальності 073 «Менеджмент» усіх форм навчання [Електронний ресурс] / упоряд. О. О. Плаксюк ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2017. – 160 с.

Анотація: 

Видання підготовлено відповідно до навчальної програми дисципліни «Стратегічний менеджмент». Містить матеріали для самостійного вивчення дисципліни, охоплює всі форми навчального процесу. В методичних настановах вказані напрями вивчення кожної теми курсу, пояснюються найскладніші питання. Навчальні завдання відбивають ситуації, що можуть скластися в практиці підприємництва та бізнесі. Запропоновані завдання для самостійної та практичної роботи, а також завдання для перевірки знань. Для студентів вищих навчальних закладів, здобувачів освітнього ступеня бакалавра з економіки і менеджменту усіх форм навчання

Спеціальність: 

Напрям підготовки: 

Дисципліна: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2387
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.