Навчально-методичний посібник з дисципліни «Антикризова політика» для здобувачів освітнього ступеня магістра спеціальності 073 Менеджмент усіх форм навчанняАвтор: 

Кількість сторінок: 

133с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

658.016(075.8)

Бібліографічна картка: 

Навчально-методичний посібник з дисципліни «Антикризова політика» для здобувачів освітнього ступеня магістра спеціальності 073-Менеджмент усіх форм навчання [Електронний ресурс] / уклад. О. А. Руденко, – Черкаси : ЧДТУ, 2018. –133 с.

Анотація: 

У навчально-методиному посібнику розкриваються основи, сутність, тенденції та загальна проблематика антикризового управління в умовах розвитку ринкової економіки. Розглядаються основні аспекти кризи державного управління, питання державного регулювання кризових ситуацій. Приділена увага інноваційній стратегії розвитку, інвестиційній політиці та питанням банкрутства підприємств як інструментам антикризового управління, державній політиці, яка проводиться з метою стабілізації економіки шляхом застосування методів впливу на макро- та мікрорівні. Навчальні завдання відбивають реальні ситуації, що можуть скластися в практиці антикризового управління. Запропоновані завдання для самостійної та практичної роботи, а також завдання для перевірки знань. Для студентів економічних вищих навчальних закладів і факультетів

Спеціальність: 

Напрям підготовки: 

Дисципліна: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2509
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.