Методичні рекомендації до практичних робіт з дисципліни «Системний аналіз якості навколишнього середовища» для здобувачів освітнього рівня «магістр» спеціальності 101 Екологія денної форми навчанняАвтор: 

Кількість сторінок: 

59с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

504.064(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до практичних робіт з дисципліни «Системний аналіз якості навколишнього середовища» для здобувачів освітнього рівня «магістр» спеціальності 101 Екологія денної форми навчання [Електронний ресурс] / упоряд. О. О. Мислюк ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2018. – 59 с.

Анотація: 

Методичні рекомендації до практичних робіт з дисципліни «Системний аналіз якості навколишнього середовища» призначені для надання допомоги студентам при вивченні основних методів інтегральних і комплексних оцінок стану компонентів навколишнього природного середовища з метою застосуванні цих знань і умінь в практичній діяльності майбутнього фахівця-еколога. Викладено теоретичні і навчальні (навчально-методичного характеру) матеріали, наведено варіантні практичні завдання, наданий перелік рекомендованої літератури

Факультет: 

Кафедра: 

Спеціальність: 

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2613
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.