Словник-довідник з дисципліни «Моделювання обміну соціальною інформацією» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 232 Соціальне забезпечення усіх форм навчанняАвтор: 

Кількість сторінок: 

16с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

36:316.776](038)

Бібліографічна картка: 

Словник-довідник з дисципліни «Моделювання обміну соціальною інформацією» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 232 Соціальне забезпечення усіх форм навчання [Електронний ресурс] / упоряд. : А. О. Джиквас ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2018. – 16 с.

Анотація: 

У словнику-довіднику містяться основні визначення та пояснення, що необхідно знати вивчаючи дисципліну «Моделювання обміну соціальною інформацією» за спеціальністю 232 Соціальне забезпечення, що допоможуть в освоєнні курсу. Подано теоретичний план дисципліни «Моделювання обміну соціальною інформацією», словник термінів в алфавітному порядку, а також література згідно дисципліни. Для студентів усіх форм навчання

Спеціальність: 

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2776
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.