Колоїдна хіміяАвтор: 

Кількість сторінок: 

212с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

ISBN: 

978-617-7475-05

УДК: 

544.77(075.8)

Бібліографічна картка: 

Хоменко О. М. Колоїдна хімія [Електронний ресурс] : навч. посіб. / О. М. Хоменко ; М-во освіти і науки, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : видавець ФОП Кандич С. Г., 2017. – 212 с.

Анотація: 

В посібнику подано основний лекційний матеріал, теоретичні відомості та методичні оекомендації до виконання практичних, лабораторних і самостійних робіт з дисципліни «Колоїдна хімія» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальностей 101 Екологія, 161 Хімічні технології та інженерія та 181 Харчові технології. Наводиться приклад розрахунково-графічних робіт з докладним описом методики розв’язання завдань та побудови графіків, а також індивідуальні завдання до виконання розрахунково-графічної роботи, перелік рекомендованої літератури. У додатках наведено основні фізичні константи, зразки оформлення титульних сторінок звітів з лабораторних, реферативних, самостійних та розрахунково-графічних робіт

Факультет: 

Кафедра: 

Напрям підготовки: 

Дисципліна: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2789
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.