Геологія з основами геоморфологіїКількість сторінок: 

163с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

55(075.8)

Бібліографічна картка: 

Мислюк О. О. Геологія з основами геоморфології [Електронний ресурс] : навч. посіб. / О. О. Мислюк, О. М. Хоменко ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2018. – 163 с.

Анотація: 

Матеріал навчального посібника систематизований відповідно до навчальної програми і містить теоретичний матеріал з дисципліни «Геологія з основами геоморфології». Наведено основні відомості про Землю, її розміри, форму, будову і внутрішній стан, будову та склад земної кори, основи історичної геології. Детально висвітлені питання мінералогії і петрографії. Всебічно описано геологічні процеси на поверхні Землі та в її надрах, їх роль у формуванні рельєфу. В окремому розділі викладені основи геоморфології. Для кращого засвоєння матеріалу після кожного розділу наводяться питання для самоконтролю знань студентів. Видання розраховане на студентів екологічних спеціальностей ВНЗ України, а також може бути корисним для широкого кола фахівців, пов’язаних зі сферою екології, охорони навколишнього середовища та природокористування.

Факультет: 

Кафедра: 

Спеціальність: 

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2832
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.