Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Система соціального захисту та соціального забезпечення України» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 232 Соціальне забезпечення усіх форм навчанняАвтор: 

Кількість сторінок: 

28с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

369 (07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Система соціального захисту та соціального забезпечення України» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 232 Соціальне забезпечення усіх форм навчання / упоряд. О. Є. Губар ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2019. – 28 с.

Анотація: 

У виданні містяться рекомендації щодо виконання практичних робіт з дисципліни «Система соціального захисту та соціального забезпечення України». Наведено завдання до виконання практичних робіт та самостійного вивчення дисципліни, вимоги щодо їх виконання, тематику наукових рефератів, доповідей, питання до підсумкового контролю та список рекомендованої літератури та інформаційних джерел. Для студентів спеціальності 232 Соціальне забезпечення усіх форм
навчання

Спеціальність: 

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2863
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.