Курортологія: підручникКількість сторінок: 

166с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

ISBN: 

978-966-695-421-6

УДК: 

711.455(075.8)

Бібліографічна картка: 

Кравець О. М. Курортологія [Електронний ресурс] : підручник / О. М. Кравець, А. А. Рябєв. ─ Харків : ХНУМГ ім. О. С. Бекетова, 2017 . ─ 166 с.

Анотація: 

У підручнику висвітлено теоретичні та практичні основи курортології і санаторно-курортного лікування. Надано класифікацію та характеристику курортних ресурсів, розглянуто провідні лікувальні методики й особливості лікувально-оздоровчого^ туризму. Особливу увагу приділено специфіці матеріально-технічної бази санаторно-курортних та оздоровчих закладів та управлінню їхньою діяльністю. Підручник відповідає програмі курсу «Курортологія». Узагальнений та систематизований матеріал подано зважаючи на сучасний світовий та національний досвід у галузі санаторно-курортної справи. Підручник розраховано на студентів спеціальностей «Готельно-ресторанна справа», «Туризм», «Менеджмент», науковців і практиків, які працюють у галузі управління санаторно-кзфортними закладами

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2940
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.