Практичне застосування медіації: практично-методичний посібник викладачаКількість сторінок: 

110с.

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

Предметні терміни: 

Бібліографічна картка: 

Практичне застосування медіації [Електронний ресурс] : практично-методичний посібник викладача / уклад.: К. Наровська, В. Каневський. - Київ, 2016. - 110 с.

Анотація: 

Ця навчальна програма підготовлена Громадським об’єднанням «Національна асоціація медіаторів України» (НАМУ) в рамках грантової програми «Сприяння практичному запровадженню медіації в Україні та налагодженню взаємодії з судовою системою», наданої Проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя». Метою цього посібника є надання практично-методичних рекомендацій з підготовки навчального курсу для суддів щодо застосування медіації. Введення такого курсу до навчального плану Національної школи судів України (НШС) сприятиме практичному запровадженню медіації в Україні шляхом системного інформування суддівського корпусу про переваги вирішення спорів і конфліктних ситуацій шляхом медіації та про процедуру медіації, допоможе визначити комфортні шляхи для суддів щодо рекомендування медіації сторонам у справі, яка знаходиться у судовому провадженні. Медіація є одним із прогресивних методів покращення доступу до правосуддя і оздоровлення судової системи. Тому більш системне розуміння медіації суддями і адвокатами сприятиме ширшому її застосуванню і поверненню довіри до всієї судової системи.

Спеціальність: 

Напрям підготовки: 

Дисципліна: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3156

Джерело: 

https://newjustice.org.ua/wp-content/uploads/2018/05/Curriculum_Mediation_print.pdf
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.