Приклади і задачі з дисципліни «Процеси та апарати техноекології»Кількість сторінок: 

159с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

66.02:504.064.4(075.8)

Бібліографічна картка: 

Мислюк, Є. В. Приклади і задачі з дисципліни «Процеси та апарати техноекології» [Електронний ресурс]: навчальний посібник / Є. В. Мислюк, О. О. Мислюк; М-во освіти і науки, молоді та спорту України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси: ЧДТУ, 2012. – 159 с.

Анотація: 

Пропонований навчальний посібник підготовлено відповідно до програми дисципліни «Процеси та апарати техноекології» для студентів напряму підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» усіх форм навчання. Подано розрахунки основних апаратів для очищення газових викидів і стічних вод та захисту від забруднення навколишнього середовища, а також енергозбереження у вигляді прикладів розрахунку апаратів, умови завдань до контрольних робіт і рекомендації до розв’язування задач. Посібник може бути використаний для самостійної роботи студентів та підготовки дипломної роботи.

Факультет: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.newlibrary.org.ua/e-books/318

ББК: 

28.088-5я73

Авторські права: 

НТБ ЧДТУ
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.