Термінологічний словник з дисципліни «Управління якістю послуг в туризмі та готельно-ресторанному бізнесі» для здобувачів освітнього ступеня «магістр» зі спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа денної форми навчанняАвтор: 

Кількість сторінок: 

79с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

338.48:005.93](038)

Бібліографічна картка: 

Термінологічний словник з дисципліни «Управління якістю послуг в туризмі та готельно-ресторанному бізнесі» для здобувачів освітнього ступеня «магістр» зі спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа денної форми навчання [Електронний ресурс] / упоряд. С. С. Бєляєва ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2019. – 79 с.

Анотація: 

Викладено загальні положення про сутність та значення для навчального процесу та методики засвоєння навчальної дисципліни відповідної термінологічної бази згідно тем навчального (навчально-методичного) характеру з дисципліни «Управління якістю послуг в туризмі та готельно-ресторанному бізнесі»; представлено перелік використаних джерел в якості інформативної бази зі стандартів (національних, міждержавних). Для здобувачів освітнього ступеня магістра спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» денної форми навчання.

Ступінь підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3266
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.