Конспект лекцій з дисципліни «Стратегічний маркетинг в туризмі та готельно-ресторанному бізнесі» для здобувачів освітнього ступеня «магістр» зі спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа денної форми навчанняКількість сторінок: 

268с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

338.487:658.8](075.8)

Бібліографічна картка: 

Конспект лекцій з дисципліни «Стратегічний маркетинг в туризмі та готельно-ресторанному бізнесі» для здобувачів освітнього ступеня «магістр» зі спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа денної форми навчання [Електронний ресурс] / упоряд. Ю. М.Тихоненко ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2019. – 268 с.

Анотація: 

Конспект лекцій з дисципліни «Стратегічний маркетинг в туризмі та готельно-ресторанному бізнесі» містить вісімнадцять лекцій за основними темами, у яких висвітлено роль стратегічного маркетингу для підприємств готельно-ресторанного бізнесу, його значення та інформаційне забезпечення. Особливе місце відводиться поняттям та навичкам для управління готельноресторанним підприємством.

Ступінь підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3282
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.