Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Стратегічний менеджмент в туризмі та готельно-ресторанному бізнесі» для здобувачів освітнього ступеня «магістр» зі спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа денної форми навчанняАвтор: 

Кількість сторінок: 

51с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

338.486.1](07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Стратегічний менеджмент в туризмі та готельно-ресторанному бізнесі» для здобувачів освітнього ступеня «магістр» зі спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа денної форми навчання [Електронний ресурс] / упорчд. С. С. Бєляєва ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2019. – 51 с.

Анотація: 

Викладено інструктивно-методичні матеріали до практичних занять, вимоги щодо підготовки та виконання практичних занять і семінарів за відповідними темами з дисципліни «Стратегічний менеджмент в туризмі та готельно-ресторанному бізнесі» для здобувачів освітнього ступеня «магістр» зі спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа денної форми навчання.

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3284
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.