Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Лікувально-оздоровчий туризм та курортна справа» для здобувачів освітнього ступеня «магістр» зі спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа усіх форм навчанняАвтор: 

Кількість сторінок: 

46с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

338.48-6:615.8](07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Лікувально-оздоровчий туризм та курортна справа» для здобувачів освітнього ступеня «магістр» зі спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа усіх форм навчання [Електронний ресурс] / упоряд. А. М .Данилюк ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. унт. – Черкаси : ЧДТУ, 2019. – 46 с.

Анотація: 

Викладено навчальні (навчально-методичного характеру) матеріали, наведено завдання з дисципліни «Лікувально-оздоровчий туризм і курортна справа», подано вимоги щодо їх виконання, тематику рефератів та перелік рекомендованої літератури. Для здобувачів освітнього ступеня «магістр» зі спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа усіх форм навчання.

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3285
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.