Конспект лекцій з дисципліни «Лікувально-оздоровчий туризм та курортна справа» для здобувачів освітнього ступеня «магістр» зі спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа усіх форм навчанняАвтор: 

Кількість сторінок: 

212с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

338.48-6:615.8](075.8)

Бібліографічна картка: 

Конспект лекцій з дисципліни «Лікувально-оздоровчий туризм та курортна справа» для здобувачів освітнього ступеня «магістр» зі спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа усіх форм навчання [Електронний ресурс] / упоряд. А.М. Данилюк ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2019. – 212 с.

Анотація: 

Конспект лекцій з дисципліни «Лікувально-оздоровчий туризм та курортна справа» містить вісімнадцять лекцій за основними темами, у яких висвітлено формування курортної системи у світі та організація лікувально-оздоровчого туризму. Особливу увагу приділено методології санаторно-курортного лікування та сучасним тенденціям формування ринку послуг лікувалтно-оздорового туризму у світі.

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3286
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.