Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Пенсійне забезпечення» для здобувачів освітнього ступеня «магістр» зі спеціальності 232 «Соціальне забезпечення» усіх форм навчанняАвтор: 

Кількість сторінок: 

46с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

364.35(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Пенсійне забезпечення» для здобувачів освітнього ступеня «магістр» зі спеціальності 232 «Соціальне забезпечення» усіх форм навчання [Електронний ресурс] / упоряд. О. Є. Губар ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2019. – 46 с.

Анотація: 

У виданні містяться рекомендації щодо виконання практичних робіт з дисципліни «Пенсійне забезпечення». Наведено завдання до виконання практичних робіт та самостійного вивчення дисципліни, вимоги щодо їх виконання, тематику наукових рефератів, доповідей, питання до підсумкового контролю та список рекомендованої літератури та інформаційних джерел. Для студентів спеціальності 232 «Соціальне забезпечення» усіх форм навчання. 

Ступінь підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3295
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.