Основи стандартизації та сертифікації: підручникРедактор: 

Кількість сторінок: 

364с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

ISBN: 

978-966-2393-82-8

УДК: 

006(075.8)

Бібліографічна картка: 

Основи стандартизації та сертифікації [Електронний ресурс] : підручник для студ. вищ. навч. закл. / О. М. Величко, В. Ю. Кучерук, Т. Б. Гордієнко, В. М. Севастьянов ; за ред. О. М. Величка . ─ Херсон : Олді-плюс, 2013 . ─ 364 с.

Анотація: 

Підручник містить матеріали стосовно основних понять стандартизації, сертифікації, оцінки відповідності та акредитації, методологічних основ стандартизації, її теоретичної бази, стандартизації та сертифікації на міжнародному, регіональному та національному рівні. Подані питання організації робіт зі стандартизації, стандартизації як елементу забезпечення якості продукцї, сертифікації продукції, оцінки відповідності та акредитації, систем управління якістю. У підручнику викладений базовий навчальний матеріал з використанням сучасних міжнародних документів з питань стандартизації,сертифікації та оцінки відповідності, національну законодавчу, нормативно-правову бази.
Призначений для студентів, які навчаються за напрямами із галузі знань 0510 "Метрологія, вимірювальна техніка та інформаційно-вимірювальні технології", а також для студентів, аспірантів та фахівців, зацікавлених в опануванні основ метрологічного забезпечення

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3347
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.