Теоретичні та методичні основи методів контролю та вимірювань параметрів навколишнього середовищаКількість сторінок: 

82с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

Бібліографічна картка: 

Джулай, О. С. Теоретичні та методичні основи методів контролю та вимірювань параметрів навколишнього середовища [Електронний ресурс]: практичний посібник для студентів вищих навчальних закладів усіх форм навчання / О. С. Джулай, Л. І. Білик, Ю. Г. Бондаренко. - Черкаси: ЧДТУ, 2009. - 82 с.

Анотація: 

В практичному посібнику висвітлені актуальні проблеми пов’язані з вивченням одного з основних предметів екологічного направлення – методів контролю та вимірювань параметрів навколишнього середовища. Представлені теоретичні основи параметрів навколишнього середовища та проведена методика різноманітних лабораторних вимірювань параметрів навколишнього середовища, з курсу „Методи вимірювань параметрів навколишнього середовища", які мають чітко визначені мету, завдання для самостійної підготовки, структуру і зміст заняття, рекомендації щодо виконання практичних та лабораторних робіт, перелік нормативних документів, літературних джерел, що дозволить студентам самостійно підготуватися до занять. Вивчення курсу здійснюється з проведенням лабораторних досліджень. Практичний посібник розрахований для використання в педагогічному процесі, для студентів екологічних спеціальностей усіх форм навчання вищих навчальних закладів, спеціалістів в області екології та охорони природи.

Факультет: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.newlibrary.org.ua/e-books/357

Авторські права: 

НТБ ЧДТУ
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.