Організація ефективного поводження з відходами: як діяти органам місцевого самоврядування:посібник для органів місцевого самоврядуванняРедактор: 

Кількість сторінок: 

108с.

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

ISBN: 

978-966-2400-70-0

УДК: 

628.4.02

Бібліографічна картка: 

Організація ефективного поводження з відходами: як діяти органам місцевого самоврядування [Електронний ресурс] : посібник для органів місцевого самоврядування) / А. Войціховська, Н. Куць, М. Панькевич, Л. Тимощук ; [за заг. ред. О. Кравченко]. — Львів : Видавництво «Компанія “Манускрипт”», 2018. — 108 с. — режим доступу: http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/4115

Анотація: 

Цей посібник про те, що потрібно знати органам місцевого самоврядування, щоб організувати ефективне і безпечне для довкілля і життя управління відходами. У посібнику вміщено огляд повноважень органів місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами, зокрема і в частині здійснення контролю, а також інформацію про фінансування заходів у сфері поводження з відходами з місцевого, державного бюджетів та інших альтернативних джерел. Посібник проілюстрований прикладами здійснення повноважень та фінансування заходів у сфері управління відходами з реального життя. Посібник призначений для працівників органів місцевого самоврядування.

Факультет: 

Кафедра: 

Спеціальність: 

Ступінь підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/4115

Авторські права: 

Асоціація міст України
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.