Інтегральні та комплексні оцінки стану навколишнього природного середовища: монографіяКількість сторінок: 

419с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

504.064

Бібліографічна картка: 

Інтегральні та комплексні оцінки стану навколишнього природного середовища [Електронний ресурс] : монографія / О.Г. Васенко, та ін. ‒ Х: НУГЗУ, 2015. – 419 с. – режим доступу: http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/4116

Анотація: 

Метою дослідження є підвищення ефективності прийняття управлінських рішень в галузі охорони навколишнього природного середовища та забезпечення безпеки здоров’я людини за рахунок застосування методів інтегральних та комплексних оцінок стану природних екосистем та екологічного ризику. В роботі представлено сучасні методи оцінювання стану навколишнього природного середовища, оцінки екологічного ризику та ризику для здоров’я населення, методи визначення антропогенного навантаження на стан довкілля та рівня небезпеки функціонування промислового підприємства. Для написання роботи використано статистичні матеріали державного управління статистики, річні звіти обласних державних управлінь навколишнього природного середовища України, літературні джерела. Монографія призначена для науковців, викладачів, студентів та фахівців в галузі управління охороною навколишнього природного середовища.

Факультет: 

Кафедра: 

Спеціальність: 

Ступінь підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/4116

Авторські права: 

НУГЗУ
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.