Методичні рекомендації до практичних робіт з дисципліни «Соціальна взаємодія та технології комунікаційного впливу» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 232 Соціальне забезпечення усіх форм навчанняКількість сторінок: 

25с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

364:316.77](07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до практичних робіт з дисципліни «Соціальна взаємодія та технології комунікаційного впливу» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 232 Соціальне забезпечення усіх форм навчання [Електронний ресурс] / упоряд.: Л.Ю. Тернова, Н.С. Самара ; М-во освіти і науки України, Черкас, держ. технол. ун-т. – Черкаси: ЧДТУ, 2022. – 25 с. – режим доступу: http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/4646

Анотація: 

У виданні містяться рекомендації щодо виконання практичних робіт з дисципліни «Соціальна взаємодія та технології комунікаційного впливу». Наведено завдання до виконання практичних робіт та самостійного вивчення дисципліни, вимоги щодо їх виконання, тематику наукових рефератів, доповідей, питання до підсумкового контролю та список рекомендованої літератури та інформаційних джерел.
Для здобувачів вищої освіти зі спеціальності 232 Соціальне забезпечення усіх форм навчання.

Ступінь підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/4646
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.