Основи психології та педагогікиКількість сторінок: 

287с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

ISBN: 

966-7533-61-1

УДК: 

159.9+37.01](075.8)

Бібліографічна картка: 

Старовойтенко, Н. В. Основи психології та педагогіки [Електоронний ресурс] / Н. В. Старовойтенко, Н. М. Фоміна. - Вид. 2-ге, доп. - М-во освіти і науки України, ЧДТУ. - Черкаси: ЧДТУ, 2010. - 287 с - ISBN 966-7533-61-1

Анотація: 

У посібнику викладено теоретичні основи психології і педагогіки як навчальної дисципліни. Розглядаються психічні процеси, психічні стани та властивості особистості. Стисло викладено питання теорії навчання і виховання. Подано тестові завдання для діагностики психолого - педагогічних знань студентів. Задачі, студентські творчі роботи, подані в посібнику, стануть у нагоді студентам для виконання практичних завдань та засобом формування психолого - педагогічної культури. Навчальний посібник розрахований на студентів, аспірантів вищих навчальних закладів, у яких здійснюється підготовка до отримання другої кваліфікації - вчителя, викладача, а також для всіх. кого цікавить психологія і педагогіка взагалі.

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.newlibrary.org.ua/e-books/7

ББК: 

88+74я73

Авторські права: 

НТБ ЧДТУ
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.