Збірник текстів та завдань з англійської мови для студентів факультету технологій машинобудування і дизайнуКількість сторінок: 

83с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Бібліографічна картка: 

Збірник текстів та завдань з англійської мови для студентів факультету технологій машинобудування і дизайну напрямів підготовки : 6.050502 – "Інженерна механіка", 6.070106 – "Автомобільний транспорт", 6.050503 – "Машинобудування" денної форми навчання [Електронний ресурс] / уклад. О. С. Ігнатьєва, С. П. Корєшкова ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2013. – 83 с. – Текст укр. та англ.

Анотація: 

Збірник текстів та завдань з англійської мови призначений для студентів І-ІІІ курсів. Основна мета видання – розвиток навичок з читання, перекладу за фаховою тематикою та засвоєння граматичного матеріалу в рамках денної форми навчання. Кожний текст має лексичний коментар, лексичні та граматичні вправи в обсязі навчальної програми.

Кафедра: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/1021
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.