Посібник до виконання розрахунково-графічних завдань з елементів лінійної алгебри і аналітичної геометрії для студентів економічних спеціальностейКількість сторінок: 

62с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

512.64(076)

Бібліографічна картка: 

Посібник до виконання розрахунково-графічних завдань з елементів лінійної алгебри і аналітичної геометрії для студентів економічних спеціальностей [Електронний ресурс] / уклад. В. І. Діскант, О. П. Грижук, С. І. Півненко, О. М. Кондратьєва; М-во освіти і науки, молоді та спорту України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси: ЧДТУ, 2013. – 62 с.

Анотація: 

Дане видання містить зразки розв’язування типових завдань для індивідуальної самостійної роботи студентів з розділу "Лінійна алгебра та аналітична геометрія". У кожному параграфі зроблені посилання на відповідні сторінки підручників, де містяться основні формули, означення та теореми, які використовуються при розв’язуванні задач. Для студентів економічних спеціальностей.

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chstu.edu.ua/e-books/1076

ББК: 

22.143
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.