Управління якістю в проектахКількість сторінок: 

356с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

ISBN: 

978-966-402-114-9

УДК: 

658.56(075.8)

Бібліографічна картка: 

Управління якістю в проектах [Електронний ресурс] : навч. посіб. / уклад. Ю. Г. Лега, О. М. Донець, С. Ю. Куницька ; М-во освіти і науки, молоді та спорту України , Черкас. держ. технол. ун-т. - Черкаси : ЧДТУ, 2013.- 356 с.

Анотація: 

Навчальний посібник призначений для формування комплексу знань щодо базових принципів, категорій, методів та інструментів управління якістю в сучасних компаніях, узагальнює основні досягнення теорії та практики в сфері менеджменту якості; формує уяву про системну організацію процесів управліня якістю в проектах, що відповідає вимогам міжнародних стандартів, а також знайомить з етапами розвитку систем якості, сучасними стандартами ISO, етапами проведення сертифікації продукції, методами управління затратами на забезпечення якості. Для студентів і магістрів спеціальності "Управління проектами", майбутніх менеджерів і фахівців галузей економіки.

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chstu.edu.ua/e-books/1098

ББК: 

65.05-80я73
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.