Дослідження і проектування природно-надійних комп'ютерних системКількість сторінок: 

187с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

ISBN: 

978-966-402-110-1

УДК: 

004.3(075.8)

Бібліографічна картка: 

Дослідження і проектування природно-надійних комп'ютерних систем [Електронний ресурс] : навч. посіб. / уклад. В. М. Рудницький, Н. М. Пантелєєва, Л. А. Шувалова, В. Г, Бабенко ; Мін-во освіти і науки, молоді та спорту України , Черкас. держ. технол. ун-т. - Черкаси : ЧДТУ, 2012. - 187 с.

Анотація: 

Навчальний посібник присвячений актуальним питанням забезпечення високого рівня надійності сучасних засобів інформаційних технологій та систем. Наукова цінність його полягає в тому, що на основі вибору ідеології надлишкового кодування, яка забезпечує поєднання робочих і контролюючих процесів у єдине ціле, представлено концепцію, принципи і методи підвищення надійності, відмовостійкості й швидкодії комп'ютерних систем. Пропонується новий підхід, який полягає в спільному використанні надлишкового кодування інформації та аппаратної надлишковості схемної реалізації на основі використання структурно - блочних кодів. Навчальний посібник буде корисним для наукових та інженерних працівників, які займаються дослідженням і проектуванням надійних спеціалізованих засобів обчислювальної техніки та підвищенням якості процесів обробки інформації, а також аспірантів і студентів відповідних спеціальностей.

 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chstu.edu.ua/e-books/1099

ББК: 

32.973-02я73
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.