Інформаційно-аналітична система контролю та оцінювання навчальної діяльності студентів ВНЗКількість сторінок: 

300с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

ISBN: 

978-966-22-00-15-7

УДК: 

378.1:004

Бібліографічна картка: 

Інформаційно-аналітична система контролю та оцінювання навчальної діяльності студентів ВНЗ : монографія / А. А. Тимченко, Ю. В. Триус, І. В. Стеценко та ін. – Черкаси : МакЛаут, 2010. – 300 с. – ISBN 978-966-22-00-15-7

Анотація: 

Монографія присвячена проблемам інформатизації ВНЗ в умовах кредитно-модульного навчання та інтеграції вищої освіти України у європейський освітній простір. Розглянуто методи і засоби організації контролю навчальної діяльності студентів ВНЗ, структуру та призначення основних компонент інформаційно-аналітичної системи, що забезпечує об‘єктивізований контроль та оцінювання навчальних досягнень студентів у середовищі електронного навчання, статистичну обробку результатів різних видів контролю з навчальних дисциплін, а також надає можливість приймати рішення керівникам навчальних підрозділів ВНЗ щодо підвищення ефективності навчального процесу, удосконалення навчальних програм дисциплін та основних компонент їх методичних систем навчання.

Для фахівців у галузі інформаційних технологій в освіті, керівників, викладачів, аспірантів і студентів комп‘ютерних спеціальностей вищих навчальних закладів.

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/1236
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.