Посібник з теорії ймовірностей для студентів економічних та технічних спеціальностей для дистанційного навчанняКількість сторінок: 

148с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

519.21 (075.8)

Предметні терміни: 

Бібліографічна картка: 

Посібник з теорії ймовірностей для студентів економічних та технічних спеціальностей для дистанційного навчання [Електронний ресурс] / уклад. : Т. Б. Ламзіна, О. М. Кондратьєва, С. І. Півненко ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2014. – 148 с.

Анотація: 

Посібник містить основні теоретичні відомості з курсу "Теорія ймовірностей". Наведені зразки розв’язання типових задач, набори задач для самостійного розв’язування студентами, набори завдань для розрахунково-графічних робіт з теорії ймовірностей та математичної статистики. Матеріали посібника можуть бути використані як у процесі аудиторної, так і в процесі самостійної роботи студентів. Посібник створено відповідно до діючої навчальної програми з дисципліни "Теорія ймовірностей" для студентів економічних та технічних спеціальностей вищих навчальних закладів. Він містить типові розрахунково-графічні завдання з теорії ймовірностей та математичної статистики. Кожна задача представлена у 30 варіантах. Для студентів економічних та технічних спеціальностей усіх форм навчання.

Дисципліна: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/node/1658
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.