Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Дослідження і програмування інтерфейсів користувача" для студентів спеціальності 8.05010202 "Системне програмування" всіх форм навчанняКількість сторінок: 

58с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

004.42(07)

Предметні терміни: 

Бібліографічна картка: 

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Дослідження і програмування інтерфейсів користувача" для студентів спеціальності 8. 05010202 "Системне програмування" всіх форм навчання [Електронний ресурс] / уклад. : І. М. Федотова-Півень, О. Б. Півень ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2014. – 58 с.

Анотація: 

До видання входить п’ять лабораторних робіт з варіантами завдань для студентів денної та заочної форм навчання. В ході виконання лабораторних  робіт студенти вчаться створювати програмний інтерфейс користувача засобами  Borland C++ v.5.0 (з застосуванням WIN32 API), Java2, Delphi 7, Visual Basic.NET та Visual C # 2010.

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/1665
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.