Методичні вказівки до виконання курсового проекту № 2 з дисципліни "Залізобетонні та кам’яні конструкції" для студентів напряму підготовки 6.060101 "Будівництво" всіх форм навчанняКількість сторінок: 

30с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

624.012 (07)

Бібліографічна картка: 

Методичні вказівки до виконання курсового проекту № 2 з дисципліни "Залізобетонні та кам’яні конструкції" для студентів напряму підготовки 6.060101 "Будівництво" всіх форм навчання [Електронний ресурс] / уклад. : М. М. Битько, О. В. Кузнецова ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2015. – 30 с.

Анотація: 

Видання містить теоретичні відомості щодо оформлення, розрахунків і проектування залізобетонних конструкцій одноповерхових промислових будівель, а також додатки, де наведені основні технічні характеристики кранів, міцнісні й деформаційні характеристики арматури і бетону, що дасть змогу студентам самостійно і на належному технічному рівні виконати курсові проекти. Для студентів напряму підготовки 6.060101 "Будівництво" всіх форм видання.

Факультет: 

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/1692
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.