Офтальмологічні медичні прилади і системи : посібник до виконання лабораторних робіт для студентів спеціальності "Медичні прилади і системи" всіх форм навчанняКількість сторінок: 

74с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

615.47(076)

Бібліографічна картка: 

Офтальмологічні медичні прилади і системи : посібник до виконання лабораторних робіт для студентів спеціальності "Медичні прилади і системи" всіх форм навчання [Електронний ресурс] / уклад. : Л. Г. Куницька, Т. Ю. Кісіль, Р. В. Трембовецька ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2016. – 74 с.

Анотація: 

У виданні розглянуто два типи оптичних систем: біологічної – зорового аналізатора людини і офтальмологічних приладів. В результаті виконання лабораторних робіт освоюються принципи композиції оптичних офтальмологічних приладів і складових систем. Наводиться перелік використаної та рекомендованої літератури. Посібник призначений для поглиблення студентами теоретичних знань та набуття практичних навичок з використання сучасних офтальмологічних медичних приладів та систем.

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/1752

ББК: 

5я73
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.