Вивчаймо українську: українсько-російсько-англійсько-турецько-французько-арабський словник до підручника "Українська мова" : у 2-х частинах. Ч. І



Співавтор: 

Кількість сторінок: 

39с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

УДК: 

811.161.2(038)

Бібліографічна картка: 

Вивчаймо українську: українсько-російсько-англійсько-турецько-французько-арабський словник до підручника "Українська мова" : у двох частинах. Ч. І.[Електронний ресурс] / уклад. : О. А. Деньга, Т. В. Ісаєнко, Мустафа Агир ; переклад арабською Ріад Валід Мустафа ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – [Вид. 2-ге, доп.]. – Черкаси : ЧДТУ, 2015. – 39 с.

Анотація: 

Словник до підручника "Українська мова" (частина І) містить 565 лінгвістичних одиниць до 16 уроків, у тому числі лексичний додаток за темами: "Кімната", "Сім’я", "Знайомство", "Вік", "Зріст", "Характер", "Колір", "Продукти" (фрукти, овочі, м'ясо, риба, птиця), "Одяг", "Орієнтація у часі", "Граматичні категорії". Ним можуть послуговуватися викладачі та студенти при підготовці до занять. До кожного поняття подано еквіваленти російською, англійською, турецькою, французькою та арабською мовами. Укладачі словника висловлюють щиру подяку Ребеці Кроуфорд за допомогу при укладанні англомовної частини словника та Ріаду Валіду Мустафі за переклад арабською.

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/1779
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.