Методичні рекомендації до виконання розрахунково-графічної роботи на тему : "Обчислення переміщень точок рами за методом Мора з використанням програми "RAMA-SAYS" з дисципліни "Будівельна механіка" для студентів напряму підготовки 6.060101 "Будівництво"Кількість сторінок: 

96с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

624.04 (07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до виконання розрахунково-графічної роботи на тему : "Обчислення переміщень точок рами за методом Мора з використанням програми "RAMA-SAYS" з дисципліни "Будівельна механіка" для студентів напряму підготовки 6.060101 "Будівництво" всіх форм навчання [Електронний ресурс] / уклад. : А. М. Смоляр, С. В. Юрченко ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2016. – 96 с.

Анотація: 

Метою рекомендацій є ознайомлення студентів з методикою обчислення переміщень точок рами за методом Максвела-Мора. Виконання розрахунково-графічної роботи узгоджене з робочою програмою по дисципліні "Будівельна механіка". Переміщення обчислюються в ручному режимі та за програмою «RAMA-SAYS».

Факультет: 

Напрям підготовки: 

Дисципліна: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/1980
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.