Візуальність в українській культурі: статус, динаміка, контексти : матеріали третьої Всеукраїнської науково-практичної конференціїКількість сторінок: 

244с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

7.01:008(063)

Охоплення: 

9-10 жовтня 2013 р.

Бібліографічна картка: 

Візуальність в українській культурі: статус, динаміка, контексти [Електронний ресурс] : матеріали третьої Всеукраїнської науково-практичної конференції, 9-10 жовтня 2013 р., Черкаси-Канів / М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. та ін. – Черкси: Брама-Україна, 2013. – 244 с.

Анотація: 

Збірник матеріалів третьої Всеукраїнської конференції «Візуальність в українській культурі: статус, динаміка, контексти» включає доповіді учасників конференції, які публікуються в авторській редакції. Продовжено дослідження феномену візуальності у його філософсько- культурологічному та мистецтвознавчому аспектах. Значну увагу приділено національним вимірам візуальних практик сучасності та діяльності музею як результату та засобу формування візуальної культури.

Кафедра: 

Тип документу: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2233
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.