Плоскопаралельний рух твердого тіла : методичні рекомендації до розрахунково-графічної та самостійної роботи з дисципліни «Теоретична механіка» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» з технічних спеціальностей усіх форм навчанняАвтор: 

Кількість сторінок: 

44с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

531.01(07)

Бібліографічна картка: 

Плоскопаралельний рух твердого тіла [Електронний ресурс] : методичні рекомендації до розрахунково-графічної та самостійної роботи з дисципліни «Теоретична механіка» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» з технічних спеціальностей усіх форм навчання / упоряд. Л. Д. Мисник ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2018. – 44 с.

Анотація: 

Навчальне видання призначене для поглибленого вивчення теоретичної механіки, зокрема плоскопаралельного руху твердого тіла. Метою видання є допомога студентам в опануванні та систематизації знань завдяки засвоєнню методики розв’язання задач. Методичні рекомендації орієнтовані на студентів технічних спеціальностей, можуть бути використані при вивченні споріднених дисциплін

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2591
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.