Методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Методи обробки поверхонь» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 131 Прикладна механіка усіх форм навчанняКількість сторінок: 

33с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

621.9.04(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Методи обробки поверхонь» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 131 Прикладна механіка усіх форм навчання [Електронний ресурс]/ упоряд.: В. Ю. Васильченко, Р. М. Крейда, А. М. Крейда ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2018.– 33 с.

Анотація: 

У виданні містяться рекомендації щодо виконання лабораторних робіт з дисципліни «Методи обробки поверхонь». Обсяг теоретичних відомостей до кожної лабораторної роботи достатній для розуміння явищ, що вивчаються. Список наведених літературних джерел допоможе студенту в подальшому самостійному освоєнні даної дисципліни

Спеціальність: 

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2617
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.