Теоретична механіка: навчально-методичний посібник з дисципліни «Теоретична механіка» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» технічних спеціальностей усіх форм навчанняКількість сторінок: 

293с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

531(075.8)

Бібліографічна картка: 

Теоретична механіка [Електронний ресурс] : навчально-методичний посібник з дисципліни «Теоретична механіка» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» технічних спеціальностей усіх форм навчання / упоряд.: Т. І. Веретільник, Л. Д. Мисник ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси: ЧДТУ, 2018. – 293 с.

Анотація: 

В основу навчального видання покладено досвід читання лекцій з теоретичної механіки для машинобудівних та будівельної спеціальностей в Черкаському державному технологічному університеті. Відмінною особливістю даного видання є його лаконічність і спеціальний підбір задач, переважно машинобудівної тематики. Для здобувачів освітнього рівня “бакалавр” з технічних спеціальностей

Напрям підготовки: 

Дисципліна: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2627
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.