Методичні рекомендації до виконання контрольної роботи з дисципліни «Основи фінансів, грошей та кредиту» для здобувачів ОС «бакалавр» зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» спеціалізації «Фінанси і кредит»Автор: 

Кількість сторінок: 

21с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

336(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до виконання контрольної роботи з дисципліни «Основи фінансів, грошей та кредиту» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» спеціалізації «Фінанси і кредит» заочної форми навчання [Електронний ресурс] / упоряд. Ю. В. Вакуліна ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2017. – 21 с.

Анотація: 

До складу методичних рекомендацій входять такі матеріали : загальні положення, тематика навчальної дисципліни, завдання та питання для самоперевірки ; методичні рекомендації до виконання контрольної роботи з дисципліни «Основи фінансів, грошей та кредиту» ; рекомендована література. Для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» спеціалізації «Фінанси і кредит» заочної форми навчання

Кафедра: 

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2743
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.