Конспект лекцій з дисципліни «Веб-технології та веб-дизайн» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальностей 122 «Комп’ютерні науки» та 124 «Системний аналіз» усіх форм навчанняКількість сторінок: 

119с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

004.92(075.8)

Бібліографічна картка: 

Конспект лекцій з дисципліни «Веб-технології та веб-дизайн» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальностей 122 «Комп’ютерні науки» та 124 «Системний аналіз» усіх форм навчання [Електронний ресурс] / упоряд. І. В. Герасименко ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2018. – 119 с.

Анотація: 

Видання містить теоретичний матеріал про принципи проектування та розробки веб-сайтів, про їх структуру, принципи функціонування, місце і роль в організації роботи підприємства. Наведено перспективи подальшого розвитку веб-систем, а також їх використання. Для здобувачів освітнього ступеня бакалавра зі спеціальностей галузі знань «Інформаційні технології» та «Системний аналіз»

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2757
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.