Українсько-російсько-англійсько-китайсько-французько-арабський словник до підручника «Вивчаємо українську мову: фонетико-граматичний курс для іноземних студентів» : у двох частинах. Ч. І.Кількість сторінок: 

48с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

УДК: 

811.161.2(038)

Бібліографічна картка: 

Українсько-російсько-англійсько-китайсько-французько-арабський словник до підручника «Вивчаємо українську мову: фонетико-граматичний курс для іноземних студентів» [Електронний ресурс] : у двох частинах. Ч. І. / упоряд. : О. А. Деньга, Т. В. Ісаєнко ; переклад арабською Ріад Валід Мустафа, переклад китайською Чан Юй ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2018. – 48 с. - серія: Вивчаймо українську. - текст українською, російською, англійською, французькою, арабською, китайськкою мовами.

Анотація: 

Словник до підручника «Вивчаємо українську мову: фонетико-граматичний курс для іноземних студентів» (частина І) містить близько 565 лінгвістичних одиниць до 16 уроків, у тому числі лексичний додаток за темами: «Кімната», «Сім’я», «Знайомство», «Вік», «Зріст», «Характер», «Колір», «Продукти» (фрукти, овочі, м'ясо, риба, птиця), «Одяг», «Орієнтація у часі», «Граматичні категорії». Призначений для викладачів та студентів при підготовці до занять. До кожного поняття подано еквіваленти російською, англійською, китайською, французькою та арабською мовами. Укладачі словника висловлюють щиру подяку Ребеці Кроуфорд, Джеймсу Роберту Хейсу за допомогу при укладанні англомовної частини словника, Чан Юй за переклад китайською та Ріаду Валіду Мустафі за переклад арабською.

Ступінь підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2781
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.