Методичні рекомендації до виконання курсового проекту з дисципліни «Інженерна геологія, основи та фундаменти» спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія усіх форм навчанняКількість сторінок: 

89с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

624.13(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до виконання курсового проекту з дисципліни «Інженерна геологія, основи та фундаменти» спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія усіх форм навчання [Електронний ресурс] / упоряд. : Величко В. М., Куцевол Л. О., Іванова Л. В. ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси: ЧДТУ, 2018 – 89 с.

Анотація: 

Викладено навчальні (навчально-методичного характеру) матеріали, наведено завдання до виконання курсового проекту з курсу «Інженерна геологія, основи та фундаменти", подано вимоги та приклад щодо їх виконання, перелік рекомендованої літератури. Для студентів спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія усіх форм навчання

Факультет: 

Тип документу: 

Каталог: 

  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.