Методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Теорія і практика розробки та прийняття управлінських рішень» для здобувачів ОС «магістр» зі спеціальності 073 Менеджмент (ОП «Управління проектами») усіх форм навчанняКількість сторінок: 

33с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

658.012.32(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Теорія і практика розробки та прийняття управлінських рішень» для здобувачів освітнього ступеня «магістр» зі спеціальност 073 Менеджмент (освітньої програми «Управління проектами») усіх форм навчання [Електронний ресурс] / [упоряд. : О. В. Коломицева, С. М. Пепчук] ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2019. – 33 с.

Анотація: 

Видання містить методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Теорія і практика розробки та прийняття управлінських рішень» : тематичне планування лабораторної роботи, завдання для самостійного виконання. Для здобувачів освітнього ступеня «магістр» зі спеціальностей 073 Менеджмент (освітньої програми «Управління проектами») усіх форм навчання

Ступінь підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2818
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.