Методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Комп’ютерні технології і фотографіка» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності 022 Дизайн (освітня програма «Графічний дизайн») усіх форм навчанняКількість сторінок: 

29с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

77:004.92](07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Комп’ютерні технології і фотографіка» [Електронний ресурс] : для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності 022 Дизайн (освітня програма «Графічний дизайн») усіх форм навчання / упоряд. : О. Л. Храмова-Баранова, В. С. Зайцева, В. М. Чубар ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2019. – 29 с.

Анотація: 

Методичні рекомендації до лабораторних робіт передбачають підвищення рівня організації та якості вивчення дисципліни «Комп’ютерні технології і фотографіка», що є важливим етапом перевірки знань та вмінь і оцінки підготовки фахівця спеціальності 022 Дизайн

Кафедра: 

Спеціальність: 

Ступінь підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3006
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.