Методичні рекомендації до практичних робіт з дисципліни «Екологічна безпека на автомобільному транспорті» для здобувачів ОС «бакалавр» зі спеціальностей 274 «Автомобільний транспорт» та 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)»Автор: 

Кількість сторінок: 

26с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

656.13:504](07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до практичних робіт з дисципліни «Екологічна безпека на автомобільному транспорті» [Електронний ресурс] : для здобувачів освітнього рівня «бакалавр» зі спеціальностей 274 «Автомобільний транспорт» та 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» усіх форм навчання / упоряд. І. А. Шльончак ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2019. – 26 с.

Анотація: 

Викладено навчальні (навчально-методичного характеру) матеріали, наведено завдання з дисципліни «Екологічна безпека на автомобільному транспорті», подано вимоги щодо їх виконання та перелік рекомендованої літератури. Для студентів спеціальностей 274 Автомобільний транспорт та 275 Транспортні технології (на автомобільному транспорті) усіх форм навчання

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3015
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.