Диференціальні рівняння : навчально-методичний посібник до виконання розрахунково-графічної роботи з дисципліни «Вища математика» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» економічних і технічних спеціальностей денної форми навчанняКількість сторінок: 

63с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

517.9(075.8)

Бібліографічна картка: 

Диференціальні рівняння [Електронний ресурс] : навчально-методичний посібник до виконання розрахунково-графічної роботи з дисципліни «Вища математика» : для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» економічних і технічних спеціальностей денної форми навчання / упоряд. : Н. М. Гончарова, Є. В. Очеретнюк ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2019.– с. 63.

Анотація: 

Навчально-методичний посібник до виконання розрахунково-графічної роботи для здобувачів вищої освіти містить основні теоретичні відомості з курсу «Диференціальні рівняння» для студентів всіх спеціальностей, а також умови завдань для розрахункових завдань з цього курсу. Наведені зразки розв’язання типових задач, контрольні запитання і завдання, задачі і вправи для роботи в аудиторії

Напрям підготовки: 

Дисципліна: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3026
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.