Методичні рекомендації до самостійних робіт з дисципліни «Управління інформаційною безпекою» для здобувачів освітнього ступеня магістра спеціальності 125 – Кібербезпека спеціалізації Безпека інформаційних і комунікаційних системКількість сторінок: 

48с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

004.056(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до самостійних робіт з дисципліни «Управління інформаційною безпекою» для здобувачів освітнього ступеня магістра спеціальності 125 Кібербезпека спеціалізації Безпека інформаційних і комунікаційних систем [Електронний ресурс] / упоряд.: О. М. Панаско, А. В.Сагун ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2016. – 48 с.

Анотація: 

Видання містить теоретичний матеріал та завдання до самостійних робіт щодо побудови системи менеджменту інформаційної безпеки, впровадження та процесів експлуатації СМІБ, аудитів системи менеджменту інформаційної безпеки, управління інцидентами та інцидент-менеджменту в СМІБ, окрема увага приділяється менеджменту ризиків. В додатках наведено корисні для самостійного ознайомлення сайти з інформаційної безпеки, онлайн-сервіси з інформаційної безпеки, корисні безкоштовні утиліти з інформаційної безпеки. Подано чинні стандарти, які доцільно застосовувати при створенні СМІБ на відповідних стадіях. Для здобувачів освітнього ступеня магістра зі спеціальності 125 – Кібербезпека спеціалізації «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

Спеціальність: 

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3097
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.