Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Банки на фондовому ринку» для здобувачів освітнього ступеня магістр спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування спеціалізації «Банківська справа» усіх форм навчанняКількість сторінок: 

54с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

336.76(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Банки на фондовому ринку» для здобувачів освітнього ступеня магістр спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування спеціалізації «Банківська справа» усіх форм навчання / упоряд. І. О. Загоруйко ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. унт. – Черкаси : ЧДТУ, 2017.

Анотація: 

Викладено матеріали навчально-методичного характеру, наведено розв’язання вправ з дисципліни «Банки на фондовому ринку»; подано плани занять, тематику рефератів та перелік літератури до тем курсу. Для студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» спеціалізації «Банківська справа» усіх форм навчання

Ступінь підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3139
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.